Mystkowo 2017

 

Wakacje 2017 – wakacyjne atrakcje językowe z Centrum Helen Doron Warszawa Wola!

Rodzinne Wakacje Językowo-Konne w Dworze Mystkowo w sercu Mazowsza

*** 30 lipca – 5 sierpnia 2017 ***

W tym roku po raz kolejny proponujemy niezwykłe, rodzinne językowo-konne wakacje w zabytkowym Dworze Mystkowo w sielskiej okolicy Mazowsza.

Nasi doświadczeni lektorzy metody Helen Doron poprowadzą wakacyjny kurs językowy dla dzieci w wieku 3 – 10 lat. Mali podopieczni dwukrotnie w ciągu dnia będą bawili się po angielsku zgłębiając znajomość tego języka.

Pozwolimy dzieciom oddać się wyobraźni i uwolnić drzemiące emocje i marzenia dzięki autorskim warsztatom z komunikacji opartym na metodzie NVC.

Zapewnimy bogaty program edukacyjny pełen zabaw, warsztatów i niezapomnianych przygód.

Na cały czas naszego pobytu do Dworu Mystkowo przyjadą koniki, kucyki i konie ze stadniny koni Gospodarstwo Agroturystyczne „Sielanka”. Konie będą przebywać w pobliskiej stajni na terenie majątku do dyspozycji naszych Gości.

Dla dzieci przewidujemy codzienne jazdy na kucykach oraz przejażdżkę bryczką po malowniczych terenach. Gospodarstwo Agroturystyczne „Sielanka” zaprasza rodziców i opiekunów na indywidualne lekcje i trening pod okiem fachowych instruktorów, bądź też konne galopady; zapisy w recepcji hotelu.

Oprócz lekcji angielskiego i licznych warsztatów znajdziemy także mnóstwo czasu na swobodną zabawę na placu zabaw na terenie kompleksu Dwór Mystkowo.

Rodzicom, dziadkom lub innym opiekunom naszych małych urlopowiczów, w czasie gdy my zajmiemy się dziećmi proponujemy spacery i podziwianie sielskich krajobrazów.

Miłośnikom wędkowania, na pewno spodoba się okoliczny niezwykle zarybiony staw. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego.

Miejsce i zakwaterowanie: Hotel Dwór Mystkowo Grzymki

Centrum konferencyjno-szkoleniowe, oddalone zaledwie 68 km od Warszawy, powiat płoński, gmina Baboszewo, miejscowość Mystkowo 22, zapewni niezapomniany klimat, luksusowe warunki.

Część hotelowa jest wyposażona w 19 pokoi, w tym 2 apartamenty co daje 50 miejsc noclegowych oraz 6 stylowych pokoi w odrestaurowanym dworze.

Pokoje są wyposażone w TV/SAT, oraz dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi). Do dyspozycji Gości udostępniono kawiarnię i bar w stylowych piwnicach, a latem istnieje możliwość miłego spędzenia czasu połączonego z wypiciem kawy w altanach ogrodowych czy na tarasie. Polecamy spacery oraz wycieczki rowerowe po dworskim parku. Miłośników wędkowania z pewnością ucieszy wspaniale zarybiony staw.

Właściciele zapraszają do zwiedzania zabytkowych pomieszczeń Dworu i do zapoznania się z jego historią.

Fantastycznym pomysłem na relaks wydaje się być fotografowanie dzikiej przyrody, różnorodnych gatunków ptaków, ich zachowań i siedlisk, ciekawych płazów, rzadko występujących gatunków drzew i krzewów, czy też wschodów i zachodów słońca. Wnętrza i otoczenie dworu stanowią doskonałe miejsce do przeprowadzenia różnego typu sesji fotograficznych czy malarskich.

Dla dorosłych specjalna i wyjątkowa propozycja degustacji win i miodów w piwniczce dworskiej. Spragnieni mogą skosztować zimnego piwa z regionalnych browarów.

Koszt pobytu:

 • 2 540 zł (osoba dorosła i dziecko)
 • 1 200 zł (kolejna osoba dorosła)
 • 850 zł (kolejne dziecko)

W ramach pobytu zapewniamy:

 • 6 noclegów
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja + podwieczorek dla dzieci
 • Angielski metodą Helen Doron każdego dnia
 • Autorskie warsztaty z komunikacji dla dzieci w oparciu o metodę NVC
 • Atrakcyjny program edukacyjny
 • Akademię kulinarną
 • Codzienne przejażdżki na kucykach
 • Przejażdżka bryczką po malowniczej okolicy
 • Ognisko przy stawie
 • Całodzienną opiekę nad dziećmi
 • Ubezpieczenie NNW

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zapraszamy opiekunów wraz z dziećmi w wieku 3 – 10 lat.

Tak było rok temu – zapraszamy do galerii


Leave a Reply

Required fields are marked*