Wakacje 2017 – Półkolonie z Helen Doron Warszawa Wola

Wakacyjne językowe warsztaty teatralne

Podczas warsztatów przygotowujemy się do wystąpienia w przedstawieniu dla rodziców, które odbywają się ostatniego dnia zajęć o godz. 17.00. Scenariusz jest otwarty i współtworzony razem z dziećmi, to dzieci decydują jakie role chcą odgrywać, razem tworzymy stroje i dekoracje. Zajęcia prowadzimy w języku angielskim przy życiu wszystkich zmysłów, tak aby dzieci, nawet gdy nie rozumieją wszystkich słów, były w stanie z kontekstu zrozumieć przekaz. Jest to bardzo rozwijająca metoda pokazująca, że każdy da radę!

Pracujemy w pozytywnej wspierającej atmosferze, gdzie jest wiele miejsca na pracę indywidualną z dzieckiem, choć przede wszystkim bazujemy na energii grupowej. Podczas tych warsztatów powstaje niesamowita synergia, cały czas jesteśmy razem i tworzymy coś wspólnie, każdy ma swój wkład i wpływ na efekt końcowy. 🙂

Część zajęć prowadzimy na świeżym powietrzu, wtedy mamy dodatkowy czas na nieco eksperymentów chemicznych. W programie mamy również warsztaty z komunikacji, które dodatkowo pomagają nam w rozwiązywaniu drobnych bieżących konfliktów oraz koncentrują grupę na empatycznej współpracy. Wspólnie rozmawiamy o tym, że każdy z nas jest inny i dzięki temu świat jest pełen różnorodnych barw.

Oprócz zajęć i wspólnej pracy mamy również pyszne jedzonko, które jest przywożone przez firmę cateringową specjalizującą się w dostarczaniu posiłków do przedszkoli.

Zapewniamy:

• Zajęcia pn. – pt. w godzinach: 8:30 – 17:30
  • 5 godzin angielskiego codziennie w formie gier, zabaw, animacji oraz nauki ról
  • Pełne wyżywienie: Śniadanie, ciepły lunch, podwieczorek, napoje
  • Autorskie warsztaty z komunikacji
  • Eksperymenty fizyczno-chemiczne
  • Zajęcia również na świeżym powietrzu
  • Przedstawienie dla rodziców
  • Ubezpieczenie NNW

Cena: 550 zł.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.