O nas

W naszej szkole językowej prowadzimy zajęcia nauki języka angielskiego dla dzieci metodą Helen Doron English, która jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Helen Doron English to 10 następujących po sobie kursów dla niemowląt, dzieci i młodzieży. Z uwagi, że metoda Helen Doron jest metodą naturalną zajęcia prowadzone są w całości w języku angielskim.

Organizujemy także przyjęcia urodzinowe. Zabawy prowadzone są przed doświadczone, uśmiechnięte i uwielbiane przez dzieci animatorki. Na czas prowadzonej imprezy rezerwujemy dla Państwa cały lokal na wyłączność.

Little Leader Power

Little Leader Power to projekt, który tworzyłam przez ostatnie 5 lat mojego życia. Jako pedagog i właściciel szkoły językowej dla dzieci, na co dzień miałam możliwość obserwować jak funkcjonują dzieci i ich rodziny, jakie mają potrzeby, co jest dla nich ważne, jak to realizują, a przede wszystkim jak to komunikują i jak komunikują się ze sobą nawzajem i ze światem, który ich otacza.